شنبه, 16 اسفند 1393

فضای کافی برای فعالیت ژیمناستیک بانوان گلستان وجود ندارد

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
گرگان – نایب رییس هیات ژیمناستیک گلستان از نبود فضای کافی برای فعالیت ژیمناستیک بانوان در استان خبر داد.

شیما اسدی در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: در سال جاری هر سه ماه یکبار را به برنامه های ژیمناستیک اختصاص داده ایم و جشنواره استانی ویژه بانوان در بخش های آماتور و پیشرفته برگزار کردیم.

اسدی افزود: در سال آینده نیاز داریم برنامه های مسابقات افزایش پیدا کند و سعی کرده ایم این برنامه ها مطابق برنامه پیشنهادی فدراسیون باشد تا از مسابقات کشوری عقب نمانیم.

 

وی درباره ارتباط با رییس هیات ژیمناستیک استان اظهار کرد: با آقای خسروی (رییس هیات استان) که در ساکن گنبدکاووس هستند به خاطر دور بودن از مرکز استان کمتر ارتباط داریم و بیشتر با آقای عرفانیان (دبیر استان) که کارمند اداره کل ورزش و جوانان است، ارتباط داشته ایم.

وی درباره اینکه گفته می شود ورزش ژیمناستیک موجب کوتاهی قد می شود گفت: ژیمناستیک قد را کوتاه نمی کند زیرا قد یک عامل وراثتی است و از والدین به ارث می رسد. در ژیمناستیک افرادی را بیشتر انتخاب می کنیم که دارای قد متوسط باشند و درصد چربی پایین تری داشته باشند.

نایب رییس هیات ژیمناستیک بانوان استان به کمبود فضای تخصصی این رشته اشاره و بیان کرد: فضای کافی برای آموزش بانوان نداریم و به همین خاطر پیشرفت کمی داشته ایم.

اسدی درباره فعالیت این رشته در استان گفت: بیشتر در بخش "ژیمناستیک هنری" در استان کار می کنیم. به علت فضای ناکافی و کمبود زمان در یکی دو سال اخیر نتوانستیم در زیرشاخه ها فعالیت خوبی داشته باشیم.

وی در پایان از شرکت در لیگ کشور خبر داد و افزود: قطعاً در مسابقات لیگ کشوری شرکت خواهیم کرد. امیدوارم در سال جدید آموزش و پرورش با هیات استان همکاری و ورزشکاران را به مسابقات کشوری اعزام کند.

خواندن 4987 دفعه
سیدمحسن میرحسینی

نویسنده آزمایشی بخش اخبار
طراح و برنامه نویس وب سایت

مدیر فنی سایت گرگاندخت

وبگاه: www.webutility.ir

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Presets
Main Style
Patterns
Accent Color
Apply

ورود اعضا