شنبه, 16 اسفند 1393

الهه صالحی قهرمان مسابقات اسکواش بانوان گلستان شد

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
گرگان - مسابقات اسکواش بانوان استان گلستان با قهرمانی الهه صالحی به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات اسکواش بانوان استان با شرکت ۲۵ اسکواش باز از شهرستان های گرگان، گنبدکاووس و کردکوی در رده سنی آزاد و به صورت دو حذفی در خانه اسکواش گرگان برگزار شد.

 

در پایان «الهه صالحی» از گرگان با شکست تمامی رقبا، عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. همچنین «نرگس سلطانی» از گرگان، «معصومه قره خانی» از گنبدکاووس و «ملیکا اسکندری» از گرگان عنوان های دوم تا چهارم را کسب کردند و «مهدیه الوند» اسکواش باز ۸ ساله گرگانی به عنوان پدیده این رقابت ها معرفی شد.

قهرمان اسکواش بانوان استان گلستان گفت: رقابت ها در سطح بسیار خوبی برگزار شد و حضور نداشتن بازیکنان اصلی تیم استان، موجب شد تا انگیزه شرکت کنندگان بیشتر شود.

الهه صالحی افزود: بازیکنان خوبی در این مسابقات حضور داشتند که برخی از آنها سن کمی دارند و یقینا آینده خوبی در انتظارشان خواهد بود، بازیکنان کم سن و سالی مانند نرگس سلطانی ۱۰ ساله عنوان دوم را کسب کرد و مهدیه الوند ۸ ساله پدیده مسابقات شد که نشان می دهد اسکواش گلستان در بخش بانوان ظرفیت خوبی دارد.

صالحی با بیان اینکه اسکواش را از ۱۸ سالگی آغاز کرده است، اظهار کرد: بیش از چهار سال است که وارد اسکواش شده ام و باید از زحمات «فهیمه نفر» مربی بسیار خوبم که عامل موفقیت من در این رقابت ها بود تشکر کنم.

خواندن 5441 دفعه
سیدمحسن میرحسینی

نویسنده آزمایشی بخش اخبار
طراح و برنامه نویس وب سایت

مدیر فنی سایت گرگاندخت

وبگاه: www.webutility.ir

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Presets
Main Style
Patterns
Accent Color
Apply

ورود اعضا