جمعه, 01 اسفند 1393

افتتاح پارک بانوان امام رضا (ع) در گرگان

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان به نقل از روابط عمومی استانداری گلستان، فائزه عبداللهی در نشست مشترک با شهردار گرگان و معاون برنامه‎ریزی فرمانداری گرگان اظهار کرد: در راستای پیگیری مصوبه جلسه کارگروه زنان و خانواده استانداری، جلسه هماهنگی در خصوص احداث و جانمایی چند نقطه در شهرستان گرگان برای پارک بانوان برگزار شد .

وی تصریح کرد: در این نشست با حضور شهردار گرگان و معاون برنامه‎ریزی فرمانداری گرگان پیشنهاد شد علاوه بر افتتاح و بهره‎برداری از پارک بانوان امام رضا (ع) شهرستان گرگان نسبت به جانمایی چند نقطه دیگر برای پارک بانوان این شهرستان اقدام شود.

 

مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گلستان خاطرنشان کرد: در نظر گرفتن فضای مناسب برای فعالیت ورزشی و تفریحی بانوان در پارک جنگلی الگندره، مطالعه احداث بازارچه صنایع دستی بررسی و مطالعه فضای مناسب با امکانات مورد نیاز در خصوص اسکان مسافران از دیگر موضوعاتی بود که مطرح شد .

گفتنی است جلسه هماهنگی در خصوص احداث و جانمایی چند نقطه در شهرستان گرگان برای پارک بانوان با حضور شهردار گرگان، مدیر کل دفتر بانوان و خانواده استانداری و معاون برنامه‎ریزی فرمانداری گرگان در دفتر کار شهردار گرگان برگزار شد.

خواندن 4507 دفعه
سیدمحسن میرحسینی

نویسنده آزمایشی بخش اخبار
طراح و برنامه نویس وب سایت

مدیر فنی سایت گرگاندخت

وبگاه: www.webutility.ir
محتوای بیشتر در این بخش: سیمای زن در سینمای ایران »

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Presets
Main Style
Patterns
Accent Color
Apply

ورود اعضا